PDZ6.8BGW/SOD123/SOD2
PDZ6.8BGW/SOD123/SOD2
Артикул:
PDZ6.8BGWX
Подать заявку
Подать заявку
PDZ6.8BGW/SOD123/SOD2
Описание
PDZ6.8BGW/SOD123/SOD2
Похожие товары
Diode Zener Single 16V 5% 150mW 2-Pin Case 0603
Подробнее
Diode Zener Single 11V 5% 200mW 2-Pin Case 1005
Подробнее
Diode Zener Single 16V 5% 200mW 2-Pin Case 1005
Diode Zener Single 6.8V 5% 200mW 2-Pin Case 1005