PDZ30BGW/SOD123/SOD2
PDZ30BGW/SOD123/SOD2
Артикул:
PDZ30BGWX
Подать заявку
Подать заявку
PDZ30BGW/SOD123/SOD2
Описание
PDZ30BGW/SOD123/SOD2
Похожие товары
Diode Zener Single 30V 5% 150mW 2-Pin Case 0603
Подробнее
Diode Zener Single 5.1V 5% 200mW 2-Pin Case 1005
Подробнее
Diode Zener Single 12V 5% 150mW 2-Pin Case 0603
Diode Zener Single 2V 5% 150mW 2-Pin Case 0603