PDZ3.9BGW/SOD123/SOD2
PDZ3.9BGW/SOD123/SOD2
Артикул:
PDZ3.9BGWJ
Подать заявку
Подать заявку
PDZ3.9BGW/SOD123/SOD2
Описание
PDZ3.9BGW/SOD123/SOD2
Похожие товары
Diode Zener Single 6.8V 5% 150mW 2-Pin Case 0603
Подробнее
Diode Zener Single 18V 5% 200mW 2-Pin Case 1005
Подробнее
Diode Zener Single 3.9V 5% 200mW 2-Pin Case 1005
Diode Zener Single 2V 5% 150mW 2-Pin Case 0603