PDZ24BGW/SOD123/SOD2
PDZ24BGW/SOD123/SOD2
Артикул:
PDZ24BGWX
Подать заявку
Подать заявку
PDZ24BGW/SOD123/SOD2
Описание
PDZ24BGW/SOD123/SOD2
Похожие товары
Diode Zener Single 16V 5% 200mW 2-Pin Case 1005
Подробнее
Diode Zener Single 6.8V 5% 150mW 2-Pin Case 0603
Подробнее
Diode Zener Single 16V 5% 150mW 2-Pin Case 0603
Diode Zener Single 24V 5% 200mW 2-Pin Case 1005