PDZ12BGW/SOD123/SOD2
PDZ12BGW/SOD123/SOD2
Артикул:
PDZ12BGWJ
Подать заявку
Подать заявку
PDZ12BGW/SOD123/SOD2
Описание
PDZ12BGW/SOD123/SOD2
Похожие товары
Diode Zener Single 24V 5% 200mW 2-Pin Case 1005
Подробнее
Diode Zener Single 12V 5% 150mW 2-Pin Case 0603
Подробнее
Diode Zener Single 6.8V 5% 200mW 2-Pin Case 1005
Diode Zener Single 2V 5% 200mW 2-Pin Case 1005