PDZ11BGW/SOD123/SOD2
PDZ11BGW/SOD123/SOD2
Артикул:
PDZ11BGWX
Подать заявку
Подать заявку
PDZ11BGW/SOD123/SOD2
Описание
PDZ11BGW/SOD123/SOD2
Похожие товары
Diode Zener Single 30V 5% 150mW 2-Pin Case 0603
Подробнее
Diode Zener Single 22V 5% 200mW 2-Pin Case 1005
Подробнее
Diode Zener Single 11V 5% 150mW 2-Pin Case 0603
Diode Zener Single 6.8V 5% 150mW 2-Pin Case 0603