ONSBZX84B4V7LT1G
ONSBZX84B4V7LT1G
| Бренд | |
|---|---|
| Maximum_p_a63fd | 250 mW |
| Esd_protection | Yes |
| Msl_level | 1 |
| Configuration | Single |
| Maximum_r_eb058 | 3 uA |
| Maximum_z_c96cd | 80 Ohm |
| Mounting | Surface Mount |
| Zener_vol_9ff35 | ±2 % |
| Test_current | 5 mA |
| Nominal_z_3f833 | 4.7 V |
| Operating_3f37f | -65 to 150 °C |
| Eccn | EAR99 |
| Schedule_b | 8541100050 |
| Htsn | 8541100050 |
| Country_o_fb5ca | China |
| Typical_v_15269 | -1.65 mV/K |
| Screening_level | Automotive |
| Type_prod | Voltage Regulator |
| Family | BZX84B4V7LT1G |
| Packaging | T/R |
ONSBZX84B4V7LT1G
| Бренд | |
|---|---|
| Maximum_p_a63fd | 250 mW |
| Esd_protection | Yes |
| Msl_level | 1 |
| Configuration | Single |
| Maximum_r_eb058 | 3 uA |
| Maximum_z_c96cd | 80 Ohm |
| Mounting | Surface Mount |
| Zener_vol_9ff35 | ±2 % |
| Test_current | 5 mA |
| Nominal_z_3f833 | 4.7 V |