DIIDDZ15Q-7
DIIDDZ15Q-7
| Бренд | |
|---|---|
| Maximum_p_a63fd | 310 mW |
| Esd_protection | No |
| Msl_level | 1 |
| Configuration | Single |
| Maximum_r_eb058 | 0.05 uA |
| Maximum_z_c96cd | 18 Ohm |
| Mounting | Surface Mount |
| Test_current | 10 mA |
| Nominal_z_3f833 | 15 V |
| Operating_3f37f | -65 to 150 °C |
| Eccn | EAR99 |
| Schedule_b | 8541100050 |
| Htsn | 8541100050 |
| Country_o_fb5ca | China |
| Screening_level | Automotive |
| Type_prod | Precision Zener |
| Family | DDZ15 |
| Packaging | Tape and Reel |
DIIDDZ15Q-7
| Бренд | |
|---|---|
| Maximum_p_a63fd | 310 mW |
| Esd_protection | No |
| Msl_level | 1 |
| Configuration | Single |
| Maximum_r_eb058 | 0.05 uA |
| Maximum_z_c96cd | 18 Ohm |
| Mounting | Surface Mount |
| Test_current | 10 mA |
| Nominal_z_3f833 | 15 V |