DIIBZX84B36-7-F
DIIBZX84B36-7-F
Характеристики
Бренд
Specifications
Maximum_p_a63fd
350 mW
Esd_protection
No
Msl_level
1
Configuration
Single
Maximum_r_eb058
0.1 uA
Maximum_z_c96cd
90 Ohm
Mounting
Surface Mount
Zener_vol_9ff35
±2 %
Test_current
2 mA
Nominal_z_3f833
36 V
Operating_3f37f
-65 to 150 °C
Eccn
EAR99
Schedule_b
Htsn
Country_o_fb5ca
China
Typical_v_15269
33.9 mV/°C
Screening_level
Automotive
Type_prod
Precision Zener
Family
BZX84B36
Packaging
Tape and Reel
Артикул: BZX84B36-7-F
Описание
DIIBZX84B36-7-F
Детали
Бренд
Specifications
Maximum_p_a63fd
350 mW
Esd_protection
No
Msl_level
1
Configuration
Single
Maximum_r_eb058
0.1 uA
Maximum_z_c96cd
90 Ohm
Mounting
Surface Mount
Zener_vol_9ff35
±2 %
Test_current
2 mA
Nominal_z_3f833
36 V
Operating_3f37f
-65 to 150 °C
Eccn
EAR99
Schedule_b
Htsn
Country_o_fb5ca
China
Typical_v_15269
33.9 mV/°C