DIIBZX84B16Q-7-F
DIIBZX84B16Q-7-F
Характеристики
Бренд
Specifications
Esd_protection
No
Msl_level
1
Configuration
Single
Maximum_r_eb058
0.1 uA
Maximum_z_c96cd
40 Ohm
Mounting
Surface Mount
Zener_vol_9ff35
±2 %
Test_current
5 mA
Nominal_z_3f833
16 V
Operating_3f37f
-65 to 150 °C
Eccn
EAR99
Schedule_b
Htsn
Country_o_fb5ca
China
Typical_v_15269
12.2 mV/°C
Type_prod
Precision Zener
Packaging
Tape and Reel
Артикул: BZX84B16Q-7-F
Описание
DIIBZX84B16Q-7-F
Детали
Бренд
Specifications
Esd_protection
No
Msl_level
1
Configuration
Single
Maximum_r_eb058
0.1 uA
Maximum_z_c96cd
40 Ohm
Mounting
Surface Mount
Zener_vol_9ff35
±2 %
Test_current
5 mA
Nominal_z_3f833
16 V
Operating_3f37f
-65 to 150 °C
Eccn
EAR99
Schedule_b
Htsn
Country_o_fb5ca
China
Typical_v_15269
12.2 mV/°C