BZT52-C6V8/SOD123/SOD2
BZT52-C6V8/SOD123/SOD2
Артикул:
BZT52-C6V8J
Подать заявку
Подать заявку
BZT52-C6V8/SOD123/SOD2
Описание
BZT52-C6V8/SOD123/SOD2
Похожие товары
Diode Zener Single 24V 5% 200mW 2-Pin Case 1005
Подробнее
Diode Zener Single 6.8V 5% 200mW 2-Pin Case 1005
Подробнее
Diode Zener Single 4.3V 5% 150mW 2-Pin Case 0603
Diode Zener Single 16V 5% 150mW 2-Pin Case 0603