BZT52-C68/SOD123/SOD2
BZT52-C68/SOD123/SOD2
Артикул:
BZT52-C68J
Подать заявку
Подать заявку
BZT52-C68/SOD123/SOD2
Описание
BZT52-C68/SOD123/SOD2
Похожие товары
Diode Zener Single 6.8V 5% 200mW 2-Pin Case 1005
Подробнее
Diode Zener Single 2.4V 5% 200mW 2-Pin Case 1005
Подробнее
Diode Zener Single 5.1V 5% 200mW 2-Pin Case 1005
Diode Zener Single 2V 5% 150mW 2-Pin Case 0603