BZT52-C56/SOD123/SOD2
BZT52-C56/SOD123/SOD2
Артикул:
BZT52-C56X
Подать заявку
Подать заявку
BZT52-C56/SOD123/SOD2
Описание
BZT52-C56/SOD123/SOD2
Похожие товары
Diode Zener Single 3.3V 5% 200mW 2-Pin Case 1005
Подробнее
Diode Zener Single 5.6V 5% 200mW 2-Pin Case 1005
Подробнее
Diode Zener Single 18V 5% 200mW 2-Pin Case 1005
Diode Zener Single 6.8V 5% 200mW 2-Pin Case 1005