BZT52-C30/SOD123/SOD2
BZT52-C30/SOD123/SOD2
Артикул:
BZT52-C30J
Подать заявку
Подать заявку
BZT52-C30/SOD123/SOD2
Описание
BZT52-C30/SOD123/SOD2
Похожие товары
Diode Zener Single 22V 5% 200mW 2-Pin Case 1005
Подробнее
Diode Zener Single 30V 5% 150mW 2-Pin Case 0603
Подробнее
Diode Zener Single 11V 5% 200mW 2-Pin Case 1005
Diode Zener Single 3.3V 5% 200mW 2-Pin Case 1005