BZT52-C2V4/SOD123/SOD2
BZT52-C2V4/SOD123/SOD2
Артикул:
BZT52-C2V4J
Подать заявку
Подать заявку
BZT52-C2V4/SOD123/SOD2
Описание
BZT52-C2V4/SOD123/SOD2
Похожие товары
Diode Zener Single 2.4V 5% 200mW 2-Pin Case 1005
Подробнее
Diode Zener Single 22V 5% 200mW 2-Pin Case 1005
Подробнее
Diode Zener Single 5.1V 5% 200mW 2-Pin Case 1005
Diode Zener Single 3.6V 5% 150mW 2-Pin Case 0603