BZT52-C18/SOD123/SOD2
BZT52-C18/SOD123/SOD2
Артикул:
BZT52-C18J
Подать заявку
Подать заявку
BZT52-C18/SOD123/SOD2
Описание
BZT52-C18/SOD123/SOD2
Похожие товары
Diode Zener Single 16V 5% 150mW 2-Pin Case 0603
Подробнее
Diode Zener Single 18V 5% 200mW 2-Pin Case 1005
Подробнее
Diode Zener Single 5.1V 5% 200mW 2-Pin Case 1005
Diode Zener Single 18V 5% 150mW 2-Pin Case 0603