BZT52-C16/SOD123/SOD2
BZT52-C16/SOD123/SOD2
Артикул:
BZT52-C16J
Подать заявку
Подать заявку
BZT52-C16/SOD123/SOD2
Описание
BZT52-C16/SOD123/SOD2
Похожие товары
Diode Zener Single 6.8V 5% 200mW 2-Pin Case 1005
Подробнее
Diode Zener Single 16V 5% 150mW 2-Pin Case 0603
Подробнее
Diode Zener Single 13V 5% 150mW 2-Pin Case 0603
Diode Zener Single 2V 5% 200mW 2-Pin Case 1005